~ SPAM ~Krótki wstęp:

Cóż... nazwa już nie po francusku :D Chciałam, aby była po prostu widoczna i czytelna.
Jakby ktoś nie wiedział, jest to zakładka na której możecie reklamować swoje bądź inne, mile wam zapamiętane blogi, opowiadania, miniaturki i tym podobne rzeczy. 

Tak więc... śmiało! Reklamujcie się w komentarzach pod tą zakładką. 
Uwzględnijcie tytuł i jakby wam się chciało pisać, krótki opis waszego dzieła. Wtedy czytelnicy chętniej mogą wejść na waszego bloga/opowiadanie. 


5 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Blizny Pozostają...| H.P. cross z PJO
  TYTUŁ ZMIENIONO: 18.02.2017r
  OPIS ZMIENIONO : 16.10.2016r
  Crossover: HP i PJ, ale nie parring!
  Harry Potter... Niby Złoty Chłopiec Gryffindoru, przywódca tzw. Świętej Trójcy, rycerzyk Dumbledore'a, ale tak naprawdę ma dwie strony...
  Percy wyrzekł się swojego Ojca i zostały mu już tylko dwie moce. Uciekł z Nowego Jorku i przeniósł się do Londynu, porzucając przyjaciół, którzy wcześniej porzucili jego. Czy ktoś odkryje kim tak naprawdę jest Percy Jackson?
  Nicole jest zwykłą dziewczyną, aż do momentu, kiedy wpada na chłopaka z zielonymi oczami i co on ma wspólnego z jej ukochanymi książkami z dzieciństwa ?
  I dlaczego ich opiekunowie wrócili do życia ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Co prawda nie czytałam jeszcze Twojej historii Cennetyn, ale cieszę się, że się spełniasz, robisz to czego pragnęłaś i o czym wspominaliśmy podczas przeszłych wakacjach (w 2015 dokładnie) no i że masz wzięcie.

  OdpowiedzUsuń