wtorek, 23 sierpnia 2016

Ja to mam po prostu szczęście...

Pewnie większość z was miała chociaż raz zawirusowany komputer/laptop etc. Mi się to ostatnio zdarzyło. Kiedy laptop poszedł do naprawy, miałam nikłą nadzieje, że wszystko będzie na swoim miejscu tak jak przed zawirusowaniem. Oczywiście, mój los nie był, aż tak łaskawy, jak dla Harry'ego w tytule...

Podczas przerwy zdołałam napisać trzy pełne rozdziały, które coś wnosiły do fabuły. Kiedy laptop wrócił, one przepadły. Nie ma. Szukałam, przeryłam i nic. Calutkie czterdzieści pięć stron poszły w pi*du. Przez ten wypadek zostałam zrażona do tego opowiadania. I to bardzo. Żeby zaleczyć rany skupiłam się na drugim, które całe szczęście było zapisane na pendrivie. Pracowałam nad nim od stycznia. Nie jest ono jeszcze opublikowane, ale dam wam znać (na tym blogu) kiedy postanowię to uczynić. 

Chcę przeprosić wszystkich czytających oraz tych, którzy z zaangażowaniem komentowali każdą notkę. Jestem wdzięczna, że było was prawie pięć tysięcy. 

Na tą chwilę nie wiem jak to będzie z 'Łaskawszym Losem'. Całkowicie zrozumiem, jeżeli będziecie wzburzeni, jednak celowo nie zawirusowałam swojego komputera.

Z ubolewaniem, zrabowana przez przypadek 
Cennetyn Black.


9 komentarzy:

 1. .....
  Bywa tak w zyciu niestety... jedna rada NIE PODDAWAJ SIĘ I PISZ DALEJ (HP i ŁL). "Najlepiej uczyć sie na błędach". Życzę weny i mam nadzieję, że rozdział się pojawi ;).

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi też się tak raz zdarzyło 20 rozdziałów jeszcze nieopublikowanego opowiadania poszło w pizdu... :/
  Mam nadzieje, że nie porzucisz tego opowiadania i napiszesz o d nowa te rozdziały.
  Życze weny i mam nadzieję, że jakiś króciutki rozdział we wrześniu się pojawi.
  Pozdro,
  Nika
  A.K.A
  Nicole „Nikita Lily Aries” Evans Potter Black Lupin Malfoy Riddle

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej. Mam pytanie: bedziesz jeszcze prowadzic ten blog? Mam nadzieje, że nie opuscisz go.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj dopiero teraz znalazłam tego bloga i opowiadanie bardzo mnie wciągnęło, mam nadzieję że będziesz je jednak kontynuowała bo jest naprawdę fajne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Witaj przeczytałam to co opublikowałaś i bardzo mi się podobał. Mam też pytanie będziesz jeszcze publikowała dalej opowiadanie czy już zrezygnowałaś? Będę zaglądać jeszcze z nadzieją że jednak coś się pojawi. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej!
  Nie poddawaj się, spróbuj wymyślić coś nowego, coś co wniesie dużo do opowiadania. Wczoraj przeczytałam WSZYSTKIE rozdziały i, musisz mi wierzyć, tylko jeden blog czytałam z takim zapałem. W całym opowiadaniu znalazłam kilka błędów, ale humaniści się przyczepią do wszystkiego. Proszę, żebyś kontynuowała tą wspaniałą historię i nie podawała się. Gdyby to miało Ci pomóc to oświadczam, iż jestem BARDZO wybredna co do fabuły i naprawdę trudno mnie wciągnąć, a Ty to zrobiłaś. Mam nadzieję, że Cię przekonałam i spełnisz moją prośbę.
  Dużo weny,
  Angel

  OdpowiedzUsuń
 8. Proszę ! Dodaj jakiś krótki rozdzialik.

  OdpowiedzUsuń